مرکزی بهبهان. زندانیان دریافت reprieves تحت رژیم صهیونیستی است. گرگ coronavirus سفارش

ده دولت از زندانیان که تگرگ از پنسیلوانیا مرکزی استان ها منتشر شده است در مهلت منظور از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاحات.

10 در میان مجموع 91 دولت تادیبی موسسه زندانیان منتشر شده در پنج شنبه و جمعه.

گرگ مارس 10 سفارش متحده که نمایی گسترش coronavirus در زندانها می تواند منجر به “بزرگ مرگ و مير” مگر اینکه اقدام سریع گرفته شده است.

{ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. }

که عمل مستلزم آزاد کردن زندانیان که نمی تهدیدی برای جامعه هستند واجد شرایط برای انتشار در سال آینده و یا در عرض نه ماه خود را حداقل واجد شرایط تاریخ انتشار و که ممکن است شرایط بهداشتی جدی است که می تواند آنها را به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

در رسانه ها مصاحبه تلفنی روز شنبه, پنسیلوانیا, وزارت اصلاحات وزیر جان Wetzel گفت که تنها زندانیان که مورد آزمایش منفی برای coronavirus منتشر خواهد شد.

او اضافه کرد که این طرح را در برخی از نقطه بازگشت مهلت داده نميشود زندانیان مربوطه خود را در زندان های خود را برای تکمیل جملات.

در اینجا یک لیست از پنسیلوانیا مرکزی از زندانیان که دریافت کرده اند reprieves:

پنج شنبه:

 • براندون Lamar برنج, 33, نیویورک شهرستان است. زندانی در SCI زغال سنگ شهرستان از نوامبر 2017. التماس کرد گناه را به چندین جرم از جمله عمدی در اختیار داشتن یک کنترل ماده در اختیار داشتن به قصد تحویل مواد مخدر و مقاومت در برابر بازداشت.
   
 • Saultus اتم ژوئن Fultze 48, از, Franklin County است. زندانی در SCI Fayette پس مارس 2019. التماس کرد گناه را به DUI: بالاترین میزان الکل خون محتوا .16 یا بیشتر اولین جرم.

جمعه:

 • فرشته روبن Onativia, 41, Franklin County است. زندانی در SCI کمپ هیل از جولای سال 2019. التماس کرد گناه را به سرقت.
 • چارلز دیوید فاکس, 48, فرانکلین کانتی. زندانی در SCI کمپ هیل از مارس 2019. التماس کرد گناه را به DUI: بالاترین میزان الکل خون محتوا .16 یا بیشتر, سوم جرم.
 • لوید Calvin McCumber III, 31, نیویورک شهرستان است. زندانی در SCI جنگل از سپتامبر 2019. التماس کرد گناه را به اختیار به قصد تحویل مواد مخدر.
 • Barbara Ann Seitz, 55, از, Franklin County است. زندانی در CSI Muncy از نوامبر سال 2018 است. التماس کرد گناه را به خرده فروشی سرقت.
 • فرشته دنی بت پرست جونیور, 25, از Adams County است. زندانی در SCI لورل ارتفاعات از آوریل سال 2018 است. التماس کرد گناه را به پرواز برای جلوگیری از دلهره.
 • Mollie آن Mavretic, 26, از Lebanon County است. زندانی در SCI Muncy از ماه مارس سال 2018 است. التماس کرد گناه را به اختیار به قصد تحویل مواد مخدر و توطئه است.
 • Edward James Brown, 58, از, Franklin County است. زندانی در SCI بنر شهرستان از اکتبر 2019. التماس کرد گناه را به خرده فروشی سرقت.
 • جان دانیل بون Sr, 51, Adams County است. زندانی در SCI کمپ هیل از مارس. التماس کرد گناه را به سرقت.

تد چک چند پلت فرم جرم/اورژانس با روزنامه نیویورک دیلی رکورد. او را می توان در رسید tczech@ydr.com در 717-771-2033 و یا در توییتر @TedCzechYDR

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو