بزرگ فناوری : جنگ با چین می تواند هسته سود کاهش

در حال حاضر هسته اصلی کسب و کار جریان درآمد برای بزرگ تکنولوژی در انحصار شرکت های مانند (FAGT) Facebook, آما

توسط ATROTICNEWS در 26 خرداد 1399

در حال حاضر هسته اصلی کسب و کار جریان درآمد برای بزرگ تکنولوژی در انحصار شرکت های مانند (FAGT) Facebook, آمازون, گوگل, توییتر, فروش اطلاعات کاربر از غرب کاربران به چین است. درآمد حاصل از تبلیغات است که تنها جزئی از جریان درآمد اما تبلیغات نیز گره خورده با فروش اطلاعات کاربر به چین در کمتر از ظرفیت.

شما ممکن است تعجب که چرا بزرگ با تکنولوژی شرکت های در حال سانسور خیلی طرفدار آمریکا محافظه کار ضد کمونیست و ضد چین ؟ آنها فقط حفاظت از عمده خود را مشتری و ایدئولوژیک شریک چین پس آیا آن را بیش از حد شخصی.

این مشکل برای این شرکت ها که فروش شده اند برداشت داده های کاربر به امریکا دشمنان برای مدت طولانی است که اگر جنگ اعلام شده است به زودی خود را treasonous عملیات ممکن است تحت بررسی از ارتش ایالات متحده.

تحت شرایط جنگ این عملیات از این شرکت های فن آوری که سود کردن توده کاربر اطلاعات فروش را متوقف کرد و بسیاری از فن آوری کارکنان درگیر در جرم خیانت دستگیر شد.

در حال حاضر چین خم نظامی خود را ممکن است در دریای چین جنوبی است و برنامه ریزی عمده حملات در تایوان و قسم خورده دشمن ژاپن است. هنگامی که آنها رفت و برگشت از طریق نزدیکی جزیره ملل آنها را فرود در استرالیا و نیوزیلند.

چین به دست آورد چنین مازاد از کاربر اطلاعات را از تمام کشورهای غربی به لطف بزرگ شرکت های فن آوری که آن را حاوی پیچیده برنامه ای برای حمله به غرب در اکثر بالینی موثر شیوه استفاده از هر کشور نقاط ضعف بسیار شبیه به نقاط فشار در بدن انسان است.

این ووهان ویروس و اثرات اقتصادی آن در حال حاضر آسیب دیده و این اولین موج از حمله. چین کمونیست از طریق فروش اطلاعات دانید ضعف هر یک ملت در غرب, و این است که چگونه آنها استفاده نژادی اختلاف آمریکا در یک بالینی به خوبی برنامه ریزی شده عملیات دستکاری جوان مارکسیست جنبش پل و ANTIFA, برای شروع یک مینی مائوئیست انقلاب فرهنگی را بیشتر بی ثبات امریکا و دولت فعلی و مذهبی, اقتصادی و فرهنگی.

هنگامی که امریکا بی ثبات به نقطه سقوط و سپس چین را در راه رفتن و استقبال توسط انقلابی آمریکا کمونیست پل, ANTIFA, و همچنین به عنوان Obamamites...مگر اینکه...این treasonous ضد آمریکایی عناصر neutralised قبل از آنها انجام آسیب بیشتر از داخل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب