کتاب مقدس مورخان کشف کتاب مقدس آشکار است که عیسی نمی تواند شنا

راه رفتن عیسی بر روی آب موجود در گرد و خاکی را فراموش کرده اید گوشه ای از اورشلیم مقدس مورخان و باستان شناس

توسط ATROTICNEWS در 25 اردیبهشت 1399
Jesus Walking on the water
راه رفتن عیسی بر روی آب

موجود در گرد و خاکی را فراموش کرده اید گوشه ای از اورشلیم مقدس مورخان و باستان شناسان بازیافت کاغذ مقالات آشکار کشف باور نکردنی است که عیسی مسیح از Nazereth در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مسیح نمی تواند شنا — اما او می تواند راه رفتن بر روی آب در میان بسیاری از معجزات.

استاد الهیات در دانشگاه آرکانزاس, Brad Furlong, کشف پوست است که قدمت آن به قرن اول میلادی.

"پوست بخشی از عهد جدید و از آن امضا شده توسط رسول, St. Paul. آن جزئیات این واقعیت است که عیسی بسیار ضعیف شناگر و نزدیک به غرق یک بار زمانی که او سقوط کردن خود قایق ماهیگیری. این واقعیت است که عیسی مسیح می تواند راه رفتن بر روی آب بود و تنها ذکر شده در انتهای اسکریپت کوتاه و, St. Paul تخمین می زند که عیسی داده شد دست یاری خدا وقتی که او راه می رفت در آب."

باستان شناسی تیم کار کرده و به مدت شش هفته به کشف پیدا کردن و اجتناب از هر گونه coronavirus مستند در محل.

"به لطف خدا و نجات دهنده بشر, عیسی, ما قادر به پیدا کردن این نادر کاغذ است که ما را به کتابخانه واتیکان برای امن نگه داشتن" این استاد دانشگاه اضافه شده است.

مسیحیان در سراسر جهان شد شگفت زده در اخبار جدید در مورد عیسی مسیح و آغاز مسیحی شنا باشگاه به ستایش پروردگار خود را. هیچ کس با این حال تسلط هنر از راه رفتن بر روی آب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب