بهترین پشت در حال اجرا در ملت ؟ Penn State اجرا می شود با یک “سریع تر” سفر قهوه ای

سفر براون وارد در پن استیت که مسلما آن سریعترین فوتبال چشم انداز تا کنون.

اما تنها در پایان سال سوم خود را در محوطه دانشگاه — در آخرین بازی از 2019 به دقیق — که استعداد خیره کننده به عنوان خالص دونده شروع به واقعا ترجمه با توجه به موقعیت خود مربی است.

که بیشتر به همین دلیل پن استیت در حال اجرا به عقب در حال حاضر یکی از عمیق ترین در کشور نیز باید یکی از مهمترین و بهبود هر زمان که شیوه ها و بازی ها را شروع دوباره.

از قهوه ای به نوح قابیل به Devyn فورد به ورودی اول Caziah هلمز و Keyvone لی.

این شروع می شود با قهوه ای که به دست آورد شروع نقطه پایین کشش فصل گذشته در حال اجرا برای بیش از 100 متری در چهار پن دولت گذشته پنج بازی. که شامل یک ملی برک آوت از 202 متری در پنبه کاسه از جمله یکی touchdown اجرا که در آن او را شکست چهار پردازد و pinballed از طریق ممفیس دفاع.

اما وجود دارد بیشتر به آمده هشدار داد Nittany Lion در حال اجرا پشت مربی JaJuan Seider. به یاد داشته باشید قهوه ای آمد به دانشگاه پس از پیروزی پشت به پشت PIAA 100 متر با حداکثر سرعت دویدن عناوین. به عنوان یک ارشد او مجموعه ای از دولت ثبت در 10.43 ثانیه شکستن 1985 علامت از آینده المپیک Leroy بارل.

قهوه ای به نظر می رسد پیدا کردن یک متفاوت دنده در حال اجرا در این زمینه است.

بیشتر: Penn State football, استخدام گرم: دیدار با نقطه مرد برای استخراج از معادن نخبگان میشیگان استعداد

بیشتر: سابق ایالتی پن بازیکن ارائه کمک و با تشکر از شما برای کسانی که مبارزه با کروناویروس

“من فکر کردم او در نهایت شروع به اعتماد مسیر خود را با سرعت به فوتبال در حال حاضر” Seider گفت: در طول یک شنبه ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “راه او جدا شده که 50-, 60-حیاط اجرا (در برابر ممفیس)? منظورم این است که آنچه من در تلاش برای خارج کردن او از چند سال گذشته. و من فکر می کنم در حال حاضر او آن را می بیند.”

Penn State را در حال اجرا پشت اتاق توسط کمیته قطعا تولید شده نیز به اندازه کافی در 2019. حتی اگر چرخش به نظر clunky, در زمان, در بخشی به دلیل آسیب دیدگی در بخشی به دلیل بازیکنان جدید بودند در یادگیری به عنوان آنها رفت.

در پایان قهوه ای ششم به پایان رسید در ده بزرگ با 890 متری عجله دارند. بیشتر تحت او به ثمر رساند 12 touchdowns و به طور متوسط 7 متری در هر حمل.

در ضمن سخت در حال اجرا نوح قابیل کشیده شیرها به یک پیروزی دشوار در آیووا و سپس مبارزه صدمات به طور متوسط موثر 5.3 متری در حمل و نمره هشت بار. Devyn فورد گل در 81-حیاط اجرا و به طور متوسط 5.7 متری در هر حمل.

قابیل و فورد بودند تنها دانشجویان سال اول در فصل گذشته. قهوه ای بود و اشتباه دوم بازی قابل توجهی دقیقه برای اولین بار.

“محتاط می توانند از Devyn فورد” Seider گفت: احتمالا خود را بیشتر از همه اطراف با استعداد بازگشت. “شما در حال رفتن به سطح دیگری از Devyn رفتن به جلو است.”

Seider گفت که او می بیند هر سه به عنوان استارت می زنیم به دور بعدی در دانشگاه کار و شیوه های.

و در عین حال قهوه ای قطعا دارای یک لبه. اگر فقط به این دلیل او رونق طولانی به عنوان یک نویسنده و به نظر می رسید برای بهبود هر هفته آن را انجام می دهند.

“زمانی که او برای اولین بار در اینجا او یک آهنگ بچه در حال بازی فوتبال. بود که در حال منفی” Seider گفت. “او سریع بچه او measurables او استعداد او فقط نمی دانم چگونه به استفاده از آن.

“اما این بچه نگهداری می شود کار می کند و او نگه داشته و در تلاش برای آن را کشف کردن و لامپ رفت. در حال حاضر او را به انجام چیزهای شگفت انگیز آن را ببینید. آخرین پنج بازی او در بازی به عنوان خوب به عنوان مایل (ساندرز) بود و در سال قبل است. … راه او ساخت safeties از دست, پاک کردن دفاع. که قابل توجه است. شما از خواب بیدار نمی با این هدیه هر روز.

“من فکر نمی کنم او راضی” Seider گفت: از قهوه ای است. “او گرسنه است. در حال حاضر او یک طعم و مزه آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو